Piwnica spa&wellness w Tarnowie - masaże, sauny, pielęgnacja twarzy, ciała, fitness, imprezy tematyczne

CennikMasaże


  • Masaże
    • Masaż Czas trwania Cena
      Klasyczny

      Masaż klasyczny uaktywnia przepływ limfy i krwi, wpływa na poprawę elastyczności skóry, rozładowuje stres, działa przeciwbólowo. Polecany jest dla osób potrzebujących odprężenia i ogólnego pobudzenia organizmu.
      60 min. 130 zł
      Relaksacyjny aromaterapeutyczny

      Dzięki zastosowaniu delikatnych, spokojnych i rytmicznych technik masażu oraz kojących zmysły aromatów olejków eterycznych, rozluźnia i odpręża. Polecany jest po długotrwałym wysiłku fizycznym jak i psychicznym.
      60 min. 130 zł
      Relaksacyjny syberyjski masaż miodowy

      Jest to masaż mocny i intensywny. Stymuluje wydzielanie gruczołów potowych, poprawia sprawność układu krążenia, wygładza cellulit i pomaga oczyścić organizm z toksyn, regeneruje skórę.
      60 min. 150 zł
      Relaksacyjny czekoladowy

      Masaż relaksacyjny wykonywany ciepłą czekoladą, pobudza produkcję hormonów szczęścia - endorfin, poprawia samopoczucie oraz doskonale odżywia i nawilża skórę.
      60 min. 150 zł
      Relaksacyjny na 4 ręce

      Ekskluzywny masaż wykonywany przez dwoje terapeutów, dający poczucie głębokiego relaksu. Oparty na technikach zaczerpniętych z masażu klasycznego i relaksacyjnego, pozwalający na oderwanie się od stresu dnia codziennego.
      60 min. 200 zł
      Relaksujący aromaterapeutyczny dla dwojga

      Dzięki zastosowaniu delikatnych, spokojnych i rytmicznych technik masażu oraz kojących zmysły aromatów olejków eterycznych, rozluźnia i odpręża. Jest idealnym uzupełnieniem romantycznej randki dla dwojga. Masaż z zastosowaniem mieszaniny olejków eterycznych rozpuszczonych w naturalnych, podgrzanych olejach roślinnych. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje reakcję systemu nerwowego, czego efektem jest relaks i odprężenie.
      60 min. 220 zł
      Relaksacyjny gorącymi kamieniami

      Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z relaksacyjnymi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego, zapracowanego ciała współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
      90 min. 180 zł
      Relaksacyjny świecą

      Masaż z elementami stretchingu wykonywany na bazie rozgrzanej świecy z wosku pszczelego z dodatkiem masła shea. Obezwładnia zmysły niepowtarzalnym zapachem, niweluje rozstępy, odpręża, nawilża i odżywia skórę.
      60 min. 170 zł
      Lomi Lomi

      Wspaniały masaż o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie przyjmującej masaż zapewnia jej poczucie bezpieczeństwa i podkreśla jej wyjątkowość.
      120 min. 200 zł
      Pałeczkami bambusowymi

      Rodzaj masażu relaksacyjnego i drenującego zarazem. Wykonuje się go przy użyciu pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Doskonale poprawia dotlenienie organizmu, modeluje sylwetkę, usuwa napięcie mięśni i nagromadzone toksyny.
      90 min. 150 zł
      Relaksacyjny głowy i twarzy

      Wpływa na układ krążenia, limfatyczny, nerwowy i hormonalny. Uelastycznia i wzmacnia skórę, rozluźnia i usuwa napięcie mięśniowe. Spowalnia proces tworzenia się zmarszczek, jest środkiem pomocnym w leczeniu bólów spowodowanych np. migreną.
      30 min. 70 zł
      Chłodzący masaż stóp

      Zabieg odprężania przez uciskanie i masowanie najbardziej obciążonych w biegu życia części ciała Działa kojąco, zwiększa ukrwienie, redukuje napięcia, nadaje lekkości.
      30 min. 60 zł
      Wyszczuplająco-modelujący

      Oparty jest na intensywnych rozcieraniach, ugniataniach oraz oklepywaniach tkanki tłuszczowej, ma na celu upłynnienie i eliminację, ujędrnienie i zmniejszenie obwodów ud, brzucha, ramion oraz podniesienie pośladków.
      60 min. 130 zł
      Prenatalny

      Masaż dla kobiet w ciąży, którego celem jest zmniejszenie obrzęków, napięć i dolegliwości bólowych w okolicach podlegających nadmiernemu obciążeniu: barku, karku i szyi, grzbietu szczególnie w odcinku lędźwiowo-krzyżowym i kończyn dolnych.
      60 min. 130 zł
  • Bony Podarunkowe
    Najlepszy pomysł na prezent dla ukochanej osoby – elegancki upominek w formie bonu na określoną kwotę do zrealizowania w Piwnica spa&wellness.
  • Oferta dla firm
    Nie tylko pracą człowiek żyje! Po każdej pracy należy się chwila relaksu w miłej atmosferze. Przedstawiamy Państwu korzystną ofertę dla właścicieli i pracowników firm. Możliwość zakupienia karnetów dedykowanych dla osób pracujących w różnych warunkach:
    • karnet wyciszający (dla osób pracujących w stresie),
    • karnet relaksujący (dla osób pracujących w pozycji siedzącej),
    • karnet pielęgnacji twarzy (dla osób, których cera wymaga wzmożonej pielęgnacji),
    • karnet pielęgnacji ciała (dla osób, których ciało na wskutek różnych czynników straciło atrakcyjny wygląd).

    Szczegółowe informacje na temat zakupu karnetów można uzyskać w recepcji Piwnica spa&wellness drogą mailową lub telefoniczną.
  • Karnety wejściowe
    Im więcej, tym taniej– zachęcamy do zakupu karnetów upoważniających do korzystania ze strefy basenowej, fitness, sauny fińskiej i łaźni parowej w dwóch wariantach: od poniedziałku do piątku lub w soboty i niedziele. Możliwość zakupu karnetów na 5, 10 i 15 wejść w bardzo atrakcyjnych cenach!
    Zamów:
    • karnet 5 wejść,
    • karnet 10 wejść,
    • karnet 15 wejść.

Dla stałych Klientów pakiety promocyjne:

Złoty


15 wybranych zabiegów
+ 1 masaż gratis

Zamów

Srebrny


10 wybranych zabiegów
rabat 10%

Zamów

Brązowy


5 wybranych zabiegów
rabat 5%

Zamów